LT | EN

files/Main/top/

APIE ĮMONĘ

files/Main/

 

Viremida Group siekdama optimizuoti valdymą nusprendė nuo statybos veiklos atskirti nekilnojamojo turto plėtros veiklą ir 2001 metais įkūrė bendrovę Viremidos investicijos, UAB. Bendrovė viena pirmųjų po nepriklausomybės atgavimo, Klaipėdos mieste, 2001 metais, išvystė 32 butų daugiabutį gyvenamąjį namą, kuris iki šių dienų vertinamas, kaip šiltas ir patogus gyventi namas.

 

Viremidos investicijos, UAB Klaipėdos mieste pirmos sėkmingai įgyvendino komercinio nekilnojamojo turto vystymo built-to-suit tipo projektą, kuomet pagal Kliento poreikius buvo suprojektuotas pastatas ir iš anksto sutartomis sąlygomis perduotas naudotis ir valdyti. 2002 metais bendrovė pagal Omnitel, UAB poreikius suprojektavo ir pastatė administracinį pastatą bei ilgalaikės nuomos pagrindais perdavė Klientui jį valdyti ir naudotis. 

 

Viremidos investicijos, UAB pagrindinė veiklos sritis yra gyvenamosios ir komercinės paskirties nekilnojamojo turto projektų vystymas ir nekilnojamojo turto valdymas. Bendrovės tikslinė rinka yra Klaipėdos ir Palangos miestai bei rajonai. 

 

Šiuo metu Viremidos investicijos, UAB Klaipėdos mieste valdo tris nekilnojamojo turto vystymo projektus, kurie yra įsikūrę strategiškai svarbiose miesto dalyse.

 

 

Bendrovė ieško potencialių Klientų, kuriems galėtų pasiūlyti jų poreikiams pritaikytą nekilnojamojo turto sprendimą.  

                                                                                          

VIREMIDA GROUP © 1998-2015 | Visos teisės saugomos.      Mokyklos g. 18A, LT-91256 Klaipėda. Tel.: (+370 46) 340 603, faks.: (+370 46) 380 204.