LT | EN

files/Main/top/

VIREMIDA GROUP ATSAKOMYBĖ PARAMOS PROJEKTAI

PARAMOS PROJEKTAI

Viremida Group kiekvienais metais dalį savo resursų skiria teigiamų pokyčių aplinkoje, kurioje veikia, inicijavimui ir vykdymui. Šiuo metu Viremida Group vykdomi socialiniai projektai yra orientuoti į tris sritis:

  1. Jaunimo ugdymas ir verslumo skatinimas
  2. Jaunųjų menininkų kūrybos skatinimas
  3. Asmenų su negalia integracija į darbo rinką

 

JAUNIMO UGDYMAS IR VERSLUMO SKATINIMAS

 

Viremida Group yra pagrindinis asociacijos "JCI Klaipėda" rėmėjas. Su asociacija pasirašyta bendradarbiavimo sutartis, pagal kurią asociacijai "JCI Klaipėda" yra suteiktos patalpos, kuriose asociacija organizuoja narių susirinkimus, mokymus bei projektinę veiklą.  

 

Kartu su asociacija "JCI Klaipėda" buvo įvykdytas projektas "Dovanokime", kurio metu prie pagrindiniuose Lietuvos miestuose esančių prekybos centrų "Akropolis" buvo pastatyti konteineriai į kuriuos galima sudėti nenaudojamus rūbus. Rūbus organizacija "Raudonasis kryžius" išdalina tiems kam labiausiai to reikia. Daugiau apie projektą rasite čia.

 

Daugiau apie asociaciją "JCI Klaipėda" rasite čia.

 

 

 JAUNŲJŲ MENININKŲ KŪRYBOS SKATINIMAS

 

Viremidos investicijos, UAB pagal panaudos sutartį jaunuosius Klaipėdos menininkus vienijančiai organizacijai VšĮ "Tarptautinė eksperimentinė meno akcija" leido naudotis pastatais ir 2,88 Ha ploto teritorija, esančia šalia Klaipėdos miesto centro, adresu Liepų g. 83.

 

Liepų g. 83 esančiose patalpose savo dirbtuves ir studijas turi bei kūryba užsiima muzikantai, teatralai, įvairūs vizualiųjų menų atstovai ir kitų sričių meno atstovai. Bendraminčių gretas nuolat papildo renginių svečiai, neretai atvykstantys iš užsienio.

 

 

 ASMENŲ SU NEGALIA INTEGRACIJA Į DARBO RINKĄ

 

Viremida Group siekia sudaryti vienodas sąlygas įsidarbinti asmenims su negalia. Asmenys su negalia yra pažeidžiama visuomenės dalis, kuri šiai dienai yra izoliuota nuo visuomenės ir jai nėra skiriamas pakankamas dėmesys. Įtraukti į darbinę veiklą neįgalieji vysto savo socialinius įgudžius ir realizuoja save, o tai stipriai pagerina jų gyvenimo kokybę.

 

2010 rugpjūčio 1 dienos duomenimis Viremida, UAB dirbo 23 asmenys su negalia. 

                                                                                          

VIREMIDA GROUP © 1998-2015 | Visos teisės saugomos.      Mokyklos g. 18A, LT-91256 Klaipėda. Tel.: (+370 46) 340 603, faks.: (+370 46) 380 204.