LT | EN

files/Main/top/

VIREMIDA GROUP APIE GRUPĘ

APIE GRUPĘ

Viremida Group yra įmonių grupė veikianti statybos ir nekilnojamojo turto srityse. Šiuo metu grupę sudaro devynios įmonės. Viremida Group būstinė įkurta Klaipėdos mieste, didžioji dalis darbų yra atliekama Vakarų Lietuvoje, Klaipėdos ir Palangos miestuose, tačiau grupės įmonės vykdo projektus ir visoje Lietuvos teritorijoje. Viremida Group turi ambicijų išplėsti veiklą į užsienio rinkas, šiuo metu Viremidos statyba, UAB vykdo pasirengimo paslaugų eksportui į Skandinavijos rinkas projektą, pagal priemonę "Naujos galimybės", kuris yra dalinai finansuojamas ES lėšomis.

 
Grupės teikiamos paslaugos yra suskirstytos į keturias veiklos grupes:
  • STATYBA
  • INŽINERIJA
  • NEKILNOJAMAS TURTAS
  • TARPTAUTINĖ VEIKLA
 
Per daugiau nei dešimt veiklos metų grupės įmonės įvykdė daug sudėtingų statybos projektų. Didžioji dalis statybos projektų buvo įvykdyta privačiame sektoriuje, kur užsakovai pasižymi ypatingu reiklumu, todėl viena iš mūsų vertybių yra lankstumas - mes prisitaikome prie Kliento, išklausome jo poreikius ir pasiūlome patirties patikrintą sprendimą.
 
Viremida Group misija yra kurti ilgalaikę bei tvarią vertę. Orientacija į ilgalaikį rezultatą ir veiklos tęstinumą, lemia tai jog Viremida Group veikia socialiai atsakingai ir griežtai laikosi verslo etikos normų bei socialinės atsakomybės principų. Grupės strategija yra nuoseklus augimas, todėl prioritetas yra skiriamas ne augimo dinamikai, bet tvarumui.

                                                                                          

VIREMIDA GROUP © 1998-2015 | Visos teisės saugomos.      Mokyklos g. 18A, LT-91256 Klaipėda. Tel.: (+370 46) 340 603, faks.: (+370 46) 380 204.