LT | EN

files/Main/top/

VIREMIDA GROUP SERVICES INTERNATIONAL OPERATIONS

INTERNATIONAL OPERATIONS

STATYBOS DARBAI UŽSIENIO RINKOSE

 

Dėl ekonomikos sulėtėjimo paveikusio Baltijos šalis, dalis statybos gamybinių pajėgumų nėra pilnai išnaudojami, todėl atsirado galimybė šiuos pajėgumus panaudoti užsienio rinkose. Turime kvalifikuotų specialistų komandą, kurie yra pasirengę vykti į užsienio šalis vykdyti statybos projektus. Sumažėjusi paklausa, ženkliai sumažino darbo užmokesčio ir pridėtinių išlaidų sąnaudas, todėl galime pasiūlyti aukštos kokybės paslaugas už užsienio šalių rinkų atžvilgiu itin konkurencingą kainą.

 
 
TARPININKAUJAME EKSPORTUOJANT LIETUVOS GAMINTOJŲ MEDINIUS NAMUS Į SKANDINAVIJĄ IR KITAS ŠALIS BEI VYKDOME ŠIŲ NAMŲ STATYBOS BEI ĮRENGIMO DARBUS
 

Turime platų partnerių gaminančių modulinius, skydinius, karkasinius ir rąstinius namus tinklą. Gamintojai, dėl netolygių užsakymų apimčių yra ne visada apkrauti darbu ir dažnai sutinka su pirkėjui palankiomis sąlygomis, siekdami palaikyti gamybos procesą. Pasinaudodami šiais gamybinių pajėgumų svyravimais, turime galimybę užsienio Klientams pasiūlyti kokybiškus Lietuvoje pagamintus namus už itin konkurencingą kainą. Medinių namų statybą ir įrengimą (kiek leidžia vietiniai teisės aktai) atliks kvalifikuoti mūsų specialistai.

 

 

PAGALBA UŽSIENIO KOMPANIJOMS ĮSIKURIANT LIETUVOJE

 

Užsienio subjektams susidomėjusiems galimybėmis investuoti Lietuvoje siūlome suteikti visą reikalingą informaciją apie verslo aplinką Lietuvoje, rekomenduoti aukštos kvalifikacijos patarėjus, surasti potencialius verslo partnerius bei vietą, kurioje galėtų įsikurti jų verslas ir pastatytį jų poreikius atitinkančius pastatus bei juos įrengti.

                                                                                          

VIREMIDA GROUP © 1998-2015 | Visos teisės saugomos.      Mokyklos g. 18A, LT-91256 Klaipėda. Tel.: (+370 46) 340 603, faks.: (+370 46) 380 204.